"W Krainie Dyni – Wycieczka Pełna Kolorów i Zabawy"

16 października grupa ,,Misie" wybrała się na wycieczkę do farmy dyniowej w Radawie. Oprócz pięknej ,, dyniowej" scenerii przywitała nas wspaniała słoneczna pogoda. Dzieciaki miały okazje do licznych zabaw na powietrzu. Szalały w słomianym labiryncie, na zjeżdżalniach, dmuchańcach, grały w mini golfa, korzystały z dyniowej plaży, odwiedziły zwierzęta w mini zoo, mogły wsiąść do dyniowego jeepa, czy skorzystać z licznych ścianek do zdjęć. Brały również udział w warsztatach plastycznych i zjadły pyszny obiad w restauracji. To był wspaniały dzien.