"W Krainie Dyni – Wycieczka Pełna Kolorów i Zabawy"

a.jpeg

16 października grupa ,,Misie" wybrała się na wycieczkę do farmy dyniowej w Radawie. Oprócz pięknej ,, dyniowej" scenerii przywitała nas wspaniała słoneczna pogoda. Dzieciaki miały okazje do licznych zabaw na powietrzu. Szalały w  słomianym  labiryncie, na  zjeżdżalniach, dmuchańcach, grały w  mini golfa, korzystały z  dyniowej plaży, odwiedziły zwierzęta w  mini zoo, mogły wsiąść do  dyniowego jeepa, czy skorzystać z licznych  ścianek do zdjęć. Brały również udział w warsztatach plastycznych i zjadły pyszny obiad w restauracji. To był wspaniały dzien.

 

Opublikował(a): Barbara Dubaniowska Data publikacji: 30-10-2024 19:50

Na skróty